W ROKU SZKOLNYM 2009/2020 NAJWYŻSZE ŚREDNIE OCEN W NASZEJ SZKOLE UZYSKALI:

Przemysław Zagurda z VI b i Łukasz Staszkiewicz z VI d – średnia 5,7;
Nastazja Zajączkowska z IV a – średnia 5,6
Katarzyna Lenik z V a, Joasia Buczyńska i Marcelina Lebiedzik z V b – średnia 5,5

25 CZERWCA 2010 ROKU SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 2 IM. JÓZEFA PUKOWCA
UKOŃCZYLI Z WYRÓŻNIENIEM WYMIENIENI NIŻEJ UCZNIOWIE


 
Arkadiusz Chodór, średnia 5,5; zachowanie wzorowe
Mateusz Harazin, średnia 5,4; zachowanie wzorowe
Mateusz Osiadły, średnia 5,2; zachowanie wzorowe
Marcin Słaboń, średnia 4,9; zachowanie wzorowe
Afrodyta Szukalska, średnia 5,3; zachowanie wzorowe

 
Wiktoria Dąbek, średnia 5,1; zachowanie wzorowe
Joanna Warchoł, średnia 5,1; zachowanie wzorowe
Przemysław Zagurda, średnia 5,7; zachowanie wzorowe

 
Martyna Olczyk, średnia 5,3; zachowanie wzorowe
Radosław Lech, średnia 5,0; zachowanie bardzo dobre

 
Sebastian Drozd, średnia 4,9; zachowanie wzorowe
Adrianna Kapustka, średnia 5,2; zachowanie wzorowe
Karolina Kokot, średnia 4,8; zachowanie wzorowe
Patryk Skobieranda, średnia 4,8; zachowanie bardzo dobre
Łukasz Staszkiewicz, średnia 5,7; zachowanie wzorowe
Karolina Tobiasz, średnia 4,8; zachowanie wzorowe
Patrycja Zabawa, średnia 4,9; zachowanie wzorowe

SPOŚRÓD UCZNIÓW KLAS IV-V PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM OTRZYMALI:


 
Krzysztof Bednorz, średnia 5,0; zachowanie bardzo dobre
Jacek Borzyszkowski, średnia 4,8; zachowanie wzorowe
Natalia Chmiel, średnia 5,1; zachowanie wzorowe
Kajetan Kozłowski, średnia 5,2; zachowanie bardzo dobre
Kamila Rajca, średnia 5,1; zachowanie wzorowe
Arkadiusz Turek, średnia 5,0; zachowanie wzorowe
Nastazja Zajączkowska, średnia 5,6; zachowanie wzorowe

 
Agata Chroń, średnia 5,1; zachowanie wzorowe
Weronika Figura, średnia 4,9; zachowanie wzorowe
Anita Frajtak, średnia 4,8; zachowanie bardzo dobre
Mariola Klat, średnia 4,8; zachowanie wzorowe
Sylwia Łabaś, średnia 5,0; zachowanie wzorowe
Marcin Pacura, średnia 4,9; zachowanie wzorowe
Agata Staszkiewicz, średnia 5,2; zachowanie wzorowe
Karolina Stelmaszczyk, średnia 5,0; zachowanie wzorowe

 
Patryk Bednarek, średnia 4,8; zachowanie bardzo dobre
Aleksander Domagała, średnia 4,9; zachowanie wzorowe
Natalia Humska, średnia 5,3; zachowanie wzorowe
Adam Wojaczek, średnia 4,8; zachowanie bardzo dobre

 
Daria Apel, średnia 5,1; zachowanie wzorowe
Paulina Buchta, średnia 4,8; zachowanie wzorowe
Alex Carbogno-Barnabe, średnia 5,3; zachowanie wzorowe
Wiktoria Kuczma, średnia 5,0; zachowanie wzorowe
Katarzyna Lenik, średnia 5,5; zachowanie wzorowe
Marcin Kienast, średnia 4,9; zachowanie bardzo dobre
Radosław Krupa, średnia 5,2; zachowanie bardzo dobre
Patryk Paszka, średnia 5,0; zachowanie bardzo dobre

 
Julia Balcerak, średnia 4,8; zachowanie wzorowe
Joanna Buczyńska, średnia 5,5; zachowanie wzorowe
Robert Dawid, średnia 5,2; zachowanie wzorowe
Zuzanna Fojcik, średnia 4,9; zachowanie wzorowe
Przemysław Hippler, średnia 4,8; zachowanie bardzo dobre
Marcelina Lebiedzik, średnia 5,5; zachowanie wzorowe
Magdalena Roszczyk, średnia 4,8; zachowanie bardzo dobre

 
Błażej Aleksandrzak, średnia 4,9; zachowanie bardzo dobre
Przemysław Chodór, średnia 5,3; zachowanie wzorowe
Michał Lisowski, średnia 4,9; zachowanie bardzo dobre
Dawid Małkowski, średnia 4,9; zachowanie wzorowe
Brajan Semkło, średnia 5,0; zachowanie wzorowe


SPOŚRÓD UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE W ROKU SZKOLNYM 2009/2010 UZYSKALI:


                               

Natalia Bąk, Nikodem Bąk, Grzegorz Chodór, Dominik Chrząszcz, Dominik Danelski, Joanna Gurazdowska, Dawid Jokiel, Jakub Kasperowicz, Patrycja Kukien, Mateusz Lech, Patryk Madziar, Julia Marcinków, Wiktoria Paszenda, Weronika Pszeniczny, Dawid Sladeczek, Zuzanna Słowińska, Aleksandra Szuścik, Patrycja Turek, Kacper Żurkowski


                   

Katarzyna Adamczyk, Bartosz Apel, Jakub Czwartosz, Gabriela Goik, Rafał Jabłoński, Julia Jakubowska, Bartłomiej Kerlin, Paulina Lebioda, Grzegorz Machnik, Dawid Malina, Anna Małek, Katarzyna Michalik, Aleksy Morawski, Sajmon Organ, Emilia Pasztuła, Bartłomiej Siciński, Patrycja Stelmaszczyk, Arkadiusz Tomaszek, Michał Zok


                                     

Natalia Drzyzga, Paulina Kowalska, Bartłomiej Kubieniec, Krystian Markiewicz, Piotr Palczewski, Marcelina Przymus, Jakub Sikora, Karolina Urbańczyk, Daria Wojnowska, Nicola Wojtas, Olga Zajączkowska


               

Iwona Fabisz, Klaudia Gilas, Łukasz Kapustka, Natalia Karwacka, Wojtek Klepek, Paulina Kokot, Julia Loska, Natalia Małek, Wiktoria Melerska, Natalia Mozler, Julia Smogorzewska, Patryk Stryczek, Magdalena Trzeciok, Tristan Węgielnik, Aleks Żmijak


                                                       

Oliver Carbogno-Barnabe, Michał Gogola, Anna Klocek, Nicola Kowalska, Igor Kozłowski, Justyna Królik, Patryk Kubieniec, Jakub Majewski, Paulina Majka, Paweł Makuła, Paulina Maliszewska, Kacper Opolka, Bartosz Pędziwiatr, Filip Pośpiech, Gabriel Rosołowski


                                        

Kacper Budnik, Dawid Czechowski, Emilia Czekaj, Klaudia Karwacka, Jessika Musioł, Przemysław Pasztuła, Oliwia Stolarska, Daniel Synowiec, Marta Uryga, Paulina Żurkowska


               

Tomasz Bugzel, Witold Klepek, Katarzyna Maron, Estera Nowak, Martyna Sekuła, Małgorzata Skrobol, Przemysław Wadas, Mateusz Wiatrok, Paulina Wieremczuk



wstecz