Najwyższą średnią ocen na koniec roku szkolnego uzyskali:

Łukasz Staszkiewicz z V d – 5,82 i zachowanie wzorowe,
Marta Król z VI a – 5,7 i zachowanie wzorowe,
Agnieszka Szymańska z VI a – 5,6 i zachowanie wzorowe,
Michał Bochnak z VI a – 5,6 i zachowanie wzorowe,
Krystyna Lenik z VI b – 5,6 i zachowanie wzorowe,
Ireneusz Florek z VI b – 5,6 i zachowanie wzorowe

19 CZERWCA 2009 SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 2 IM. JÓZEFA PUKOWCA W PAWŁOWICACH UKOŃCZYLI Z WYRÓŻNIENIEM NIŻEJ WYMIENIENI UCZNIOWIE:


 
Michał Bochnak – 5,6; zachowanie wzorowe,
Daniel Goik – 5,1; zachowanie wzorowe,
Marzena Janik – 4,9; zachowanie bdb,
Marta Król – 5,7; zachowanie wzorowe,
Kamil Sobczyk – 4,9; zachowanie wzorowe,
Agnieszka Szymańska – 5,6; zachowanie wzorowe,
Jakub Waleszczyński – 4,8; zachowanie bdb,
Justyna Wituła – 5,2; zachowanie wzorowe.

 
Kamil Bączkiewicz – 4,8; zachowanie bdb,
Ireneusz Florek – 5,6; zachowanie wzorowe,
Katarzyna Grzegorczyk – 5,4; zachowanie wzorowe,
Dawid Kaczmarek – 4,8; zachowanie bdb,
Aleksandra Kalwasińska – 5,4; zachowanie wzorowe,
Gabriela Kowalska – 5,3; zachowanie wzorowe,
Krystyna Lenik – 5,6; zachowanie wzorowe,
Łukasz Mozler – 4,8; zachowanie bdb,
Izabela Rachfał – 5,4; zachowanie wzorowe,
Justyna Skobieranda – 5,1; zachowanie bdb,
Piotr Szołdra – 5,2; zachowanie wzorowe,
Alicja Ulatowska – 5,1; zachowanie bdb,
Maciej Wojtków – 5,2, zachowanie wzorowe.

 
Klaudia Macharzyńska – 5,4; zachowanie wzorowe,
Szymon Młocek – 5,2; zachowanie wzorowe,
Piotr Ołów – 5,0; zachowanie wzorowe,
Patrycja Sekuła – 5,4; zachowanie wzorowe,
Justyna Spek – 5,0; zachowanie wzorowe,
Wojciech Wyrwich – 5,1; zachowanie wzorowe.

UCZNIOWIE KLAS IV-V, KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM:


 
Daria Apel – 5,1; zachowanie wzorowe,
Alex Carbogno-Barnabe – 5,1; zachowanie wzorowe,
Marcin Kienast – 5,0; zachowanie wzorowe,
Radosław Krupa – 5,0; zachowanie wzorowe,
Katarzyna Lenik – 5,1; zachowanie wzorowe,
Wiktoria Kuczma – 4,9; zachowanie wzorowe,
Patryk Paszka – 4,8; zachowanie wzorowe,
Karolina Szymańska – 4,9; zachowanie wzorowe,
Dawid Płonka – 4,8; zachowanie bdb.

 
Julia Balcerak – 5,0; zachowanie wzorowe,
Joanna Buczyńska – 5,2; zachowanie wzorowe,
Robert Dawid – 5,3; zachowanie wzorowe,
Zuzanna Fojcik – 4,8; zachowanie bdb,
Marcelina Lebiedzik – 5,2; zachowanie wzorowe,
Magdalena Roszczyk – 4,9; zachowanie wzorowe.

 
Błażej Aleksandrzak – 5,1; zachowanie bdb,
Katarzyna Bochnak – 5,0; zachowanie wzorowe,
Natalia Brejza – 4,8; zachowanie bdb,
Sylwia Brzeżek – 4,8; zachowanie bdb,
Przemysław Chodór – 5,1; zachowanie bdb,
Michał Lisowski – 4,8; zachowanie bdb,
Dawid Małkowski – 4,8; zachowanie bdb,
Brajan Semkło – 4,9; zachowanie wzorowe.

 
Arkadiusz Chodór – 5,2; zachowanie wzorowe,
Mateusz Harazin – 5,1; zachowanie wzorowe,
Mateusz Osiadły – 5,2; zachowanie wzorowe,
Marcin Słaboń – 4,8; zachowanie wzorowe,
Afrodyta Szukalska – 5,0; zachowanie wzorowe.

 
Wiktoria Dąbek – 5,1; zachowanie wzorowe,
Anna Sury – 5,2; zachowanie wzorowe,
Joanna Warchoł – 5,0; zachowanie wzorowe,
Przemysław Zagurda – 5,2; zachowanie wzorowe.

 
Martyna Olczyk – 5,0; zachowanie bdb.

 
Sebastian Drozd – 5,0; zachowanie wzorowe,
Adrianna Kapustka – 5,1; zachowanie wzorowe,
Patryk Skobieranda – 5,0; zachowanie wzorowe,
Łukasz Staszkiewicz – 5,82; zachowanie wzorowe,
Karolina Tobiasz – 4,8; zachowanie wzorowe.


NAJLEPSI UCZNIOWIE KLAS I-III W ROKU SZKOLNYM 2007/2008


                               

Natalia Drzyzga, Paulina Kowalska, Bartosz Kubieniec, Krystian Markiewicz, Piotr Palczewski, Julia Paszenda, Marcelina Przymus, Jakub Sikora, Karolina Urbańczyk, Daria Wojnowska, Nikola Wojtas, Olga Zajączkowska, Dawid Zalewski


                   

Iwona Fabisz, Łukasz Kapustka, Natalia Karwacka, Paulina Kokot, Franciszek Kropidłowski, Julia Loska, Natalia Małek, Wiktoria Melerska, Natalia Mozler, Julia Smogorzewska, Patryk Stryczek, Magdalena Trzeciok, Tristan Węgielnik


                                     

Oliver Carbogno Barnabe, Michał Gogola, Adam Kiełbik, Anna Klocek, Nikola Kowalska, Igor Kozłowski, Patryk Kubieniec, Jakub Majewski, Paulina Majka, Paweł Makuła, Paulina Maliszewska, Agnieszka Olbrich, Kacper Opolka, Bartosz Pędziwiatr, Gabriel Rosołowski


               

Kacper Budniok, Dawid Czechowski, Emilia Czekaj, Daniel Jaszczak, Klaudia Karwacka, Jessika Musioł, Przemysław Pasztuła, Daniel Synowiec, Marta Uryga


                        

Anna Czerniej, Witold Klepek, Katarzyna Maron, Martyna Sekuła, Małgorzata Skrobol, Przemysław Wadas, Mateusz Wiatrok, Paulina Wieremczuk


                                                       

Krzysztof Bednorz, Jacek Borzyszkowski, Natalia Chmiel, Jakub Ferfecki, Kamila Rajca, Arkadiusz Turek, Nastazja Zajączkowska


                                        

Agata Chroń, Weronika Figura, Patryk Kaczyński, Mariola Klat, Sylwia Łabaś, Marcin Pacura, Agata Staszkiewicz, Karolina Stelmaszczyk


               

Patryk Bednarek, Joanna Czechowska, Aleksander Domagała, Paulina Frąckowiak, Natalia Humska, Adam Wojoczek



wstecz