NAJWYŻSZE SREDNIE OCEN (ponad 5,4) W ROKU 2007/8 UZYSKALI:

Karol Wybituła z klasy VI a - średnia 5,63
Karolina Gałuszka z VI a - 5,55 i Marta Król z V a - średnia 5,55
Magdalena Smogorzewska z VI b - 5,54 i Martyna Orszulik z VI c - 5,54
Krystyna Lenik z V b - 5,5
Justyna Łukasik z VI a - 5,45 i Łukasz Staszkiewicz z IV d - 5,45

20 CZERWCA 2008 SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 2 IM. JÓZEFA PUKOWCA W PAWŁOWICACH UKOŃCZYLI Z WYRÓŻNIENIEM NIŻEJ WYMIENIENI UCZNIOWIE:


 
Monika Beń - 4,8
Karolina Gałuszka - 5,55
Martyna Gargaś - 5,36
Justyna Łukasik - 5,45
Dominika Opolka - 4,8
Katarzyna Pawińska - 4,8
Klaudia Pawińska - 4,9
Dagmara Rajwa - 5,1
Karolina Siudzińska - 4,9
Paweł Tomera - 4,8
Karol Wybituła - 5,63

 
Aleksandra Bierska - 5,0
Agata Fojcik - 5,27
Ewa Frajtak - 4,9
Bernadeta Koczor - 5,1
Adam Ratjczyk - 5,36
Joanna Rypczyńska - 4,8
Magdalena Smogorzewska - 5,54
Patrycja Smolik - 4,9

 
Oliwia Kosut - 5,0
Sonia Ruman - 4,8
Martyna Orszulik - 5,54
Sabina Sabat - 3,36

UCZNIOWIE KLAS IV-V, KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM:


 
Arkadiusz Chdór - 5,1
Piotr Gora - 5,0
Mateusz Harazin - 4,9
Mateusz Osiadły - 5,3
Afrodyta Szukalska - 5,0
Marek Wabnic - 4,8

 
Wiktoria Dąbek – 5,0
Anna Sury - 5,2
Joanna Warchoł - 5,0
Przemysław Zagurda - 5,2

 
Martyna Olczyk - 5,2
Radosław Lech - 4,9

 
Paulina Ćwiklińska - 4,8
Patrycja Jankowska - 5,0
Adrianna Kapustka - 5,0
Karolina Kokot - 4,8
Michał Lebioda - 4,8
Marzena Rogala - 4,8
Patryk Skobieranda - 4,9
Łukasz Staszkiewicz - 5,45
Karolina Tobiasz - 4,8
Patrycja Zabawa - 5,11

 
Michał Bochnak – 5,36
Daniel Goik - 5,0
Aneta Jerchewicz - 4,8
Marta Król - 5,55
Kamil Sobczyk - 4,8
Agnieszka Szymańska - 5,18
Justyna Wituła - 5,36

 
Kamil Bączkiewicz - 4,8
Ireneusz Florek - 5,3
Katarzyna Grzegorczyk - 5,4
Dawid Kaczmarek - 4,8
Aleksandra Kalwasińska - 5,2
Krystyna Lenik - 5,5
Paweł Maciejny - 4,8
Dagmara Masny - 4,9
Łukasz Mozler - 4,9
Izabela Rachfał - 5,2
Justyna Skobieranda - 4,9
Piotr Szołdra - 4,9
Alicja Ulatowska - 5,1
Maciej Wojtków - 5,0

 
Klaudia Macharzyńska - 5,27
Szymon Młocek - 5,1
Piotr Ołów - 4,9
Patrycja Sekuła - 5,0
Wojciech Wyrwich - 4,9


NAJLEPSI UCZNIOWIE KLAS I-III W ROKU SZKOLNYM 2007/2008


                               

Oliver Carbogno-Barnabe, Patryk Chromiński, Michał Gogola, Anna Klocek, Igor Kozłowski, Justyna Królik, Patryk Kubieniec, Jakub Majewski, Paulina Majka, Paweł Makuła, Paulina Maliszewska, Agnieszka Olbrich, Kacper Opolka, Bartosz Pędziwiatr, Gabriel Rosołowski


                   

Damian Biegalski, Kacper Budniok, Dawid Czechowski, Emilia Czekaj, Klaudia Karwacka, Jessika Musioł, Łukasz Pacura, Jakub Przymus, Daniel Synowiec, Marta Uryga, Konrad Zieliński, Paulina Żurkowska, Sonia Waleszczyńska, Daniel Jaszczak


               

Tomasz Bugzel, Anna Czerniej, Magdalena Dankiewicz, Witold Klepek, Jarosław Małek, Katarzyna Maron, Estera Nowak, Martyna Sekuła, Małgorzata Skrobol, Przemysław Wadas, Mateusz Wiatrok, Paulina Wieremczuk, Agnieszka Zaborska


                                     

Krzysztof Bednorz, Jacek Borzyszkowski, Natalia Chmiel, Jakub Ferfecki, Kamila Rajca, Katarzyna Skowrońska, Arkadiusz Turek, Nastazja Zajączkowska


               

Agata Chroń, Weronika Figura, Anita Frajtak, Patryk Kaczyński, Mariola Klat, Dawid Kreps, Sylwia Łabaś, Bożena Orszulik, Marcin Pacura, Agata Staszkiewicz, Karolina Stelmaszczyk


                        

Patryk Bednarek, Joanna Czechowska, Aleksander Domagała, Paulina Frąckowiak, Natalia Humska, Kamila Mieczkowska, Agnieszka Sztark, Adam Wojoczek


                                                       

Daria Apel, Paulina Buchta, Alex Carbogno-Barnabe, Sandra Dziedzińska, Kamila Gibska, Piotr Karwowski, Marcin Kienast, Marek Czerniej, Radosłąw Krupa, Wiktoria Kuczma, Katarzyna Lenik, Patryk Paszka, Dawid Płonka, Wojciech Przybyła, Katarzyna Słonka, Karolina Szymańska, Wojciech Ulatowski, Diana Wojtal


                                        

Joanna Buczyńska, Julia Balcerak, Sylwester Breski, Robert Dawid, Zuzanna Fojcik, Marcelina Lebiedzik, Magdalena Roszczyk, Przemysław Hippler


               

Błażej Aleksandrzak, Katarzyna Bochnak, Przemysław Chodór, Wojciech Kropidłowski, Kinga Lech, Dawid Małkowski, Brajan Semkło, Wioletta Zeman



wstecz