Przetarg nieograniczony

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowicach ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę produktów spożywczych do kuchni Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Pawłowicach (Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach – ul. Pukowca 4, Publiczne Przedszkole w Modrzewiowym Ogrodzie – ul. LWP 3)

Ogłoszenie i dokumentacja dostępne na stronie: http://bip.gwpawlowice.finn.pl

wyniki przetargu 1 i 2

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W pierwszej części występowali uczniowie klas: 3a i 3c, które przygotowały program artystyczny pod kierunkiem pań: Ireny Pędzimąż, Ewy Gargol i Barbary Baron.
Następnie odbyło się pożegnanie absolwentów, które zgodnie z wieloletnią tradycją, przygotowali o rok młodsi koledzy.
Pani Dyrektor Zofia Musiał podziękowała nauczycielom, uczniom i rodzicom za wysiłek, oraz podejmowanie twórczych działań. Następnie wręczyła świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom i jak co roku, podziękowała najbardziej zaangażowanym rodzicom za współpracę.
Ważnym momentem na każdej akademii kończącej rok szkolny była zmiana pocztu sztandarowego i przekazanie go młodszym kolegom.
Ostatnim, jakże barwnym akcentem był program artystyczny. Koordynatorami tego przedsięwzięcia były nauczycielki: Anna Ganiek i Barbara Baron. Stroną techniczną, czyli nagłośnieniem zajmował się Pan Norbert Mosioł, a o wystrój artystyczny zadbała Pani Barbara Adamczyk
Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim, aby okres wakacji był wypełniony radością i był czasem bezpiecznego wypoczynku.

Apel z nagrodami dla uczniów

W przeddzień zakończenia roku szkolnego odbył się apel, na którym uczniowie klasy 6a przedstawili efekty projektu realizowanego pt. „Ratujmy naszą planetę”. Po jego wysłuchaniu nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród z konkursów przeprowadzonych w ostatnich miesiącach roku szkolnego.

Teatrzyk dla klas III

W czwartek, uczniowie klas młodszych przygotowali niespodziankę trzecioklasistom. Kółko teatralne pod kierunkiem Pani Małgorzaty Lazarek przedstawiło spektakl w języku angielskim pt. „Śpiąca królewna”. Barwne stroje i gra aktorska sprawiły, że wszyscy obecni oglądali przedstawienie z ogromnym zainteresowaniem i radością.

Wycieczka dla najlepszej klasy

Korzystając z przepięknej, słonecznej pogody klasa VA wraz z innymi uczniami wybrała się na wycieczkę autokarową do stadniny koni w Ochabach.  Była to nagroda dla najlepszej klasy w naszej szkole, którą organizuje corocznie Samorząd Uczniowski.  Uczniowie  wzięli udział w zajęciach przyrodniczo-edukacyjnych, dzięki którym dowiedzieli się, jak wygląda stajnia, koń, jakich warunków potrzebuje oraz czym się żywi i jak należy o niego dbać. Dzieci wzięły udział w wielu zabawach sportowych oraz w przejażdżkach konno pod okiem instruktorów jeździectwa. Uczniowie zjedli  kiełbasę z grilla na świeżym powietrzu. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Samorząd Uczniowski jeszcze raz gratuluje wygranej oraz zachęca pozostałe klasy do dalszej rywalizacji w nowym roku szkolnym.