Przetarg nieograniczony na dostawę produktów spożywczych.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowicach ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę produktów spożywczych do kuchni Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Pawłowicach (Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach – ul. Pukowca 4, Publiczne Przedszkole w Modrzewiowym Ogrodzie – ul. LWP 3)

Ogłoszenie i dokumentacja dostępne na stronie: http://bip.gwpawlowice.finn.pl

Nabór nauczycieli

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pawłowicach

ogłasza nabór na stanowiska:

1. Nauczyciela wspomagającego do klasy integracyjnej, wymiar etatu: 1.0, zatrudnienie na czas określony od 01.09.2014 r. do 31.08.2015 r.

1. Nauczyciela logopedy, wymiar etatu: 10/20, planowane zatrudnienie na czas określony
    od 01.09.2014 r. do 31.08.2015 r.

Czytaj więcej: Nabór nauczycieli

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

godz. 8.00 – msza święta w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pawłowicach

godz. 9.15 – zakończenie roku szkolnego klas I - III

godz. 10.30 – zakończenie roku szkolnego klas IV – VI

Zakończenie roku odbywać się będzie na korytarzu na I piętrze.

Komers szóstoklasistów

23 czerwca 2014 r. uczniowie klas szóstych z pomocą rodziców zorganizowali komers z okazji zakończenia nauki w szkole podstawowej. Towarzyszyła im świetna zabawa przy ulubionych przebojach oraz miła atmosfera przy suto zastawionych stołach. Katarzyna Błaszczuk-Sabat

Konkurs na najlepszą klasę - wycieczka

W dniu 23.06.2014r. uczniowie klasy 6a w nagrodę za zwycięstwo w konkursie na najlepszą klasę pojechali na wycieczkę do stadniny koni w Boryni. W wycieczce brali udział również członkowie Zarządu SU. Konie, ognisko, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz specyfika miejsca okazały się niezwykłym przeżyciem dla uczniów.Mogliśmy również podziwiać umiejętności jazdy konnej zaprezentowanej przez uczennicę Olgę Zajączkowską.