Developed by jtemplate

******** ODDAJ GŁOS NA NASZĄ STRONĘ! ******** - KONKURS ZAWIESZONY DO WRZEŚNIA

W miesiącu maju nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu na najlepszą szkolną stronę internetową organizowanego przez Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa. Szkoły, których strony internetowe zwyciężą w internetowym głosowaniu otrzymają oprogramowanie do pracowni komputerowych. Zachęcamy do głosowania na naszą stronę, możesz to zrobić raz dzienne klikając tu , albo na banner znajdujący się na głównej stronie. Każda szkoła bieże udział w kolejnych sześciu głosowaniach lub do momentu otrzymania głównej nagrody.

WAKACYJNA AKTUALIZACJA STRONY

Trochę później niż zwykle ale udało się! Na szkolnej stronie pojawiły się nowości. Najważniejszą z nich jest "Złota księga uczniów", w której znaleźli się najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2009/10. Ponadto pojawiły się nowe informacje i zdjęcia w działach SUKCESY i TRADYCJE. Zaktualizowano również fragment strony dotyczącej działalności Samorządu Uczniowskiego. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami na stronie.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PRZEZ KLASY MŁODSZE

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2009/10 odbyła się w dwóch turach. Najpierw w dużej sali gimnastycznej spotkali się uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich oraz ich nauczyciele i rodzice. Pani dyrektor Zofia Musiał przypomniała tegoroczne sukcesy uczniów klas młodszych, podziękowała nauczycielom za dobrą pracę i rodzicom za wspieranie szkoły w jej działalności dydaktyczno wychowawczej. Następnie wręczyła nagrody laureatom konkursów przeprowadzonych od kwietnia do czerwca. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom udanych i bezpiecznych wakacji oraz jeszcze większych sukcesów w następnym roku szkolnym. Po części oficjalnej zgromadzeni z uwagą obejrzeli bardzo ciekawy program artystyczny przygotowany przez uczniów klas: III a, b, c pod kierunkiem p. M. Dec, p. E. Gargol, p. I. Mikołajec i p. B. Baron. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa, a najlespi także nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PRZEZ KLASY STARSZE. POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW.

Akademia rozpoczęła się o 11:30 i trwała znacznie dłużej niż dla klas młodszych. Zgodnie z tradycją pani dyrektor Zofia Musiał przypomniała największe osiągnięcia uczniów klas IV-VI w mijającym roku szkolnym, wręczyła świadectwa z paskiem najlepszym uczniom klas starszych oraz listy gratulacyjne rodzicom najlepszych absolwentów. Serdecznie podziękowała nauczycielom za efektywną działalność dydaktyczno - wychowawczą, a rodzicom za wspieranie szkoły i dobrą współpracę. Pani dyrektor wręczyła również nagrody laureatom głównych konkursów szkolnych oraz działaczom Samorządu Uczniowskiego i chórzystom. Ważnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru szkolnego piątoklasistom, podziękowanie złożone przez absolwentów wszystkim nauczycielom oraz ich przyrzeczenie, że będą przestrzegać w życiu zasad, których nauczyła ich nasza szkoła. Zgodnie z tradycją Zarząd Samorządu Uczniowskiego przekazał władzę swoim następcom wybranym w czerwcowych wyborach. Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni z wielką uwagą obejrzeli bardzo ciekawy program artystyczny przygotowany przez klasy piąte i absolwentów pod kierunkiem p. A. Ganiek, p. B. Baron, p. U. Kubiak. Na zakończenie piątoklasiści wręczyli klasom szóstym torty, które miały osłodzić smutek rozstania. Po akademii odbyły się spotkania klasowe.

PODSUMOWANIE GŁÓWNYCH GMINNYCH KONKURSÓW DLA UCZNIÓW. NAJLEPSZY ABSOLWENT ZNOWU NASZ.

W przeddzień zakończenia roku szkolnego dbyła się tradycyjna uroczystość gminna, na której podsumowano tegoroczną edycję: Konkursu o Tytuł Najlepszego Absolwenta Szkół Prowadzonych przez Gminę Pawłowice,
Konkursu o Tytuł Najlepszego Sportowca Szkół Prowadzonych przez Gminę Pawłowice,
Konkursu dla Najlepszych Uczniów Szkół Prowadzonych przez Gminę Pawłowice.
Na uroczystość przybyli: Przewodniczący Rady Gminy Pawłowice p. Franciszek Dziendziel, Wójt Gminy Pawłowice - p. Damian Galusek, dyrektorzy i nauczyciele wszystkich szkół gminnych, radni, laureaci konkursów i ich rodzice. Gospodynią i organizatorką uroczystości była p. Barbara Szulińska - dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty w Pawłowicach. 24 czerwca 2010 roku był bardzo pomyślnym dniem w dziejach naszej szkoły, bo wielki sukces odniósł nasz uczeń - Łukasz Staszkiewicz, który zdobył tytuł Najlepszego Absolwenta Szkół Podstawowych. Laureatami tego konkursu zostali także: Przemek Zagurda z VI b, Adrianna Kapustka z VI d, Martyna Olczyk z VI c. W konkursie o Tytuł Najlepszego Sportowca trzecie miejsca zajęli: Martyna Olczyk z VI c, Natalia Brejza z V c i Patryk Jaworski z V b. Nagrody za udział w tym konkursie otrzymali również: Natalia Chmiel z IV a i Brajan Semkło z V c. Na uroczystości przypomniano również nazwiska naszych laureatów konkursu dla najlepszych uczniów, którzy wzięli udział w wycieczce w dniach 14-15 czerwca 2010. Byli to: Ada Kapustka, Przemek Zagurda i Łukasz Staszkiewicz. 

(Inne zdjęcia z uroczystości zamieszczamy w części: SUKCESY - KONKURS O TYTUŁ NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA, KONKURS O TYTUŁ SPORTOWCA).

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK 2010/11

Przed zakończeniem roku szkolnego odbywają się w naszej szkole wybory do Zarządu SU, który będzie władzą wykonawczą Samorządu Uczniowskiego w następnym roku szkolnym. Kandydatury do Zarządu mogą zgłaszać uczniowie klas IV i V. Kandydaci przez kilkanaście dni prowadzą kampanię wyborczą w klasach, zamieszczają na tablicy SU afisze z informacjami o sobie i swoich programach działania. W wyznaczonym dniu odbywa się głosowanie, w którym biorą udział wszyscy uczniowie. Głosowanie przeprowadza komisja powołana przez zebranie przedstawicieli samorządów klasowych. W bieżącym roku kampania wyborcza trwała dwa tygodnie, a głosowanie odbyło się 23 czerwca. Kandydaci, którzy zdobyli najwięcej głosów weszli w skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2010/2011. Są to: Robert Dawid z V b, Paulina Buchta i Kasia Lenik z V a, Kamila Rajca i Nastazja Zajączkowska z klasy IV a.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Time passed:
4
6
3
dni
0
8
godzin
5
8
minut

plan1