Developed by jtemplate

WYCIECZKA DLA NAJLEPSZEJ KLASY

Klasa Va wygrała całoroczny konkurs o tytuł najlepszej klasy, prowadzony przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2009/2010. Klasa w nagrodę wyjechała na wycieczkę ufundowaną ze środków szkolnych przez p. dyrektor Zofię Musiał. Wycieczka o charakterze rajdu górskiego prowadziła ze Straconki w Bielsku-Białej na Magurkę (909 m.n.p.m). Uczestnicy wycieczki wspaniale poradzili sobie z trudami górskiej wędrówki. Niektórzy powiedzieli nawet: "...jeszcze tutaj wrócę". Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Teresa Zwolińska-Bandyk wychowawczyni najlepszej klasy i p. Norbert Mosioł.

Register to read more...

KONKURS NA SZKOLNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

W maju poprzedniego roku szkolnego wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie na szkolną stronę internetową. ZWYCIĘŻYLIŚMY W GŁOSOWANIU INTERNAUTÓW. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY W MAJU 2010 "KLIKALI" NA NASZĄ STRONĘ. Przeszliśmy do kolejnego etapu konkursu, ale niestety nie udało się go wygrać. W DRUGIM SEMESTRZE OBECNEGO ROKU SZKOLNEGO WYSTARTUJEMY PONOWNIE W KONKURSIE I WTEDY ZNOWU POPROSIMY WAS O ODDAWANIE GŁOSÓW NA SZKOLNĄ STRONĘ.

DZIEŃ CHŁOPCA W KLASACH MŁODSZYCH

Klas młodsze również obchodziły Dzień Chłopca. Z tej okazji dziewczynki z klas I, II i III przygotowały dla swoich kolegów drobne upominki. Wszyscy uczniowie klas młodszych bawili się świetnie na zabawie, która odbyła się w czwartek, 30 września. Zorganizowała ją p. Renata Kamińska, a nad bezpieczeństwem uczniów czuwały wychowawczynie.

Register to read more...

DYDKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA

Zarząd Samorządu Uczniowskiego zorganizował pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę dla klas IV-VI. Okazją do popołudniowej zabawy był zbliżający się Dzień Chłopca. Wszyscy uczestnicy dyskoteki bawili się doskonale, a nad ich bezpieczeństwem czuwały opiekunki Zarządu SU: p. Barbara Płonka, p. Izabela Wiatrok oraz p. Norbert Mosioł.

Register to read more...

MISTRZ KLAWIATURY

Zakończył się pierwszy etap rywalizacji o tytuł "Mistrza klawiatury". Uczniowie klas szóstych sprawdzili swoje umiejętności w tej konkurencji. Najlepszy wynik uzyskała Natalia Groniak z VIc (326 pkt.) tuż za nią uplasowali się: Alex Carbogno-Barnabe z VIa (299 pkt.) i Nikolas Sądej z VIc (282 pkt.). Rywalizacja ma charakter całorocznego konkursu, którego finałem jest udział w międzypowiatowym konkursie o tytuł "Mistrza klawiatury".

SPRZĄTANIE ŚWIATA

W tegorocznej akcji udział wzięły wszystkie klasy czwarte i piąte, które na lekcjach przyrody sprzątały tereny przyszkolne i osiedlowe. Rękawiczki i worki na śmieci otrzymaliśmy z Urzędu Gminy w Pawłowicach. Akcję przeprowadziły panie: Anna Ganiek i Urszula Kubiak.

NOWY SPRZĘT W PRACOWNIACH KOMPUTEROWYCH

Szkolne pracownie komputerowe zostały wyposażone w nowy sprzęt komputerowy min.: tablet graficzny, komplety słuchawek i myszek komputerowych, nagrywarkę DVD, czytnik kart pamięci oraz dwa zestawy profesjonalnych głośników komputerowych. Sprzęt został zakupiony ze środków własnych szkoły.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

1 września 2010 roku rozpoczął się 26 rok w dziejach naszej szkoły. Na akademię z okazji rozpoczęcia roku szkolnego przybyło 47 pierwszoklasistów i ponad dwustu uczniów klas II-VI. Wszystkich powitała - jak zwykle bardzo serdecznie - dyrektor Zofia Musiał, która życzyła uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom satysfakcji z pracy. Pani dyrektor szczególnie ciepłe słowa skierowała do najmłodszych uczniów oraz czwartoklasistów, którzy rozpoczęli drugi etap edukacyjny. Do życzeń dołączył się Zarząd Samorządu Uczniowskiego, który ofiarował uczniom klas pierwszych i czwartych słodkie upominki. Zebrani na akademii z uwagą obejrzeli ciekawy program artystyczny przygotowany przez klasę V a pod kierunkiem p. B. Baron, p. M. Kazior i p. I. Jagiełko.

Register to read more...

GMINNA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

Gminna inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się w Pielgrzymowicach i była połączona z oddaniem do użytku nowego przedszkola. Na uroczystość przybyło wielu dostojnych gości, a wśród nich władze gminy Pawłowice, przedstawiciele władz województwa śląskiego i powiatu pszczyńskiego oraz goście z Kuratorium Oświaty w Katowicach. Naszą szkołę na uroczystości reprezentowała pani dyrektor Zofia Musiał i poczet sztandarowy.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Time passed:
4
6
3
dni
0
9
godzin
4
1
minut

plan1