Developed by jtemplate

ZŁOTA KSIĘGA UCZNIÓW ZA ROK SZKOLNY 2011/2012

Dziś została utworzona nowa karta w naszej "Złotej księdze". Znaleźli się na niej najlepsi uczniowie w naszej szkole, którzy uzyskali promocję lub ukończyli szkołę z wyróżnieniem (Uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 i co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania).
"Złotą Księgę" można przeczytać klikając w odpowiedni link na stronie głównej (po prawej stronie).
GRATULUJEMY UCZNIOM ZAPISANYM W "ZŁOTEJ KSIĘDZE" i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Złota księga uczniów

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Tradycją już jest, że w ostatnim dniu roku szkolnego uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkają się na ostatniej wspólnej uroczystości. O godzinie 10 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość kończąca rok szkolny dla uczniów klas I, II i III potem o godzinie 11.30 rok szkolny zakończyli uczniowie klas starszych. Na obu uroczystościach pani dyrektor Zofia Musiał, przedstawiła tegoroczne sukcesy uczniów, podziękowała nauczycielom za bardzo dobrą pracę i rodzicom, którzy byli zaangażowani w życie szkoły. Następnie pani dyrektor wręczyła świadectwa najlepszym uczniom i nagrody laureatom głównych konkursów szkolnych. Na akademii klas starszych nastąpiła zmiana pocztów sztandarowych oraz przedstawienie nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Pani dyrektor i uczniowie klas młodszych serdecznie pożegnali tegorocznych absolwentów. Po oficjalnej części obu uroczystości uczniowie klas IIIa, IIIb, pod kierunkiem p. Barbary Baron, p. Małgorzaty Zalesińskiej i p. Izabeli Kól oraz uczniowie klas starszych pod kierunkiem p. Jadwigi Fizek i p. Barbary Baron zaprezentowali programy artystyczne. Na zakończenie p. dyrektor życzyła wszystkim bardzo udanych i bezpiecznych wakacji.

Register to read more...

VI Etap Całorocznego Konkursu Informatycznego

Dziś zakończyła się całoroczna rywalizacja o tytuł szkolnego mistrza komputera! W ostatnim etapie udział wzięło już tylko 5 uczniów. Najlepsze wyniki uzyskali Natalia Chmiel i Jakub Ferfecki z klasy VIa. Zwyciężczynią całego konkursu została Natalia Chmiel (142 pkt.) przed Jakubem Ferfeckim (134 pkt.) i Kamilą Rajcą (125,5 pkt.).

DZIEŃ PATRONA

Dziś wszystkie klasy wzięły udział w uroczystości, która odbyła się z okazji Dnia Patrona. Recytatorzy z klas starszych i chór szkolny wspaniale zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Iwony Duszy, p. Barbary Baron i p. Barbary Płonka. W przyszłym tygodniu z tej okazji zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy o Józefie Pukowcu.

Register to read more...

NOBEL Z INFORMATYKI

W trzyetapowym szkolnym konkursie Nobel z informatyki w którym uczestniczyło 19 uczniów z klas V i VI zwyciężył Jakub Ferfecki z VIa zdobywając 34,5 pkt. Drugie miejsce zdobył Daniel Synowice z Vb (34 pkt.) a trzecie Mateusz Wiatrok z Vc (30,5 pkt.). Konkurs ten stanowił równocześnie kolejny etap Całorocznego Konkursu Informatycznego, na czele którego znajdują się: Natalia Chmiel z VIa (127,5 pkt.), Jakub Ferfecki (121,5 pkt.) i Kamila Rajca (120,5 pkt.). Do roztrzygnięcia tej rywalizacji pozostał jeszcze jeden etap!

Dzień sportu

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka w szkole zorganizowany został dzień sportu. Przed rozgrywkami sportowymi odbyły się prezentacje krajów uczestniczących w Euro 2012 przygotowane przez uczniów klas starszych. Publiczność i jury najwyżej oceniła pokazy Polski (klasa Vb) i Francji (klasa VIb). Rywaliacja sportowa przebiegała jednocześnie na sali gminastycznej, gdzie dziewczęta rywalizowały w turnieju ringo, i na szkolnym boisku gdzie odbył się turniej piłki nożnej dla chłopców.

Register to read more...

Przedstawienie teatralne

Z okazji Dnia Dziecka uczniowe z kółka teatralnego pod kierunkiem pań M.Dec, B.Lebiody i I.Wiatrok przygotwali przedstawienie teatralne pt. "W książkowej krainie". Na zakończenie pani dyrektor Z. Musiał wręczyła nagrody książkowe za konkursy w klasach młodszych.

Register to read more...

KONSULTACJE Z RODZICAMI

Zapraszamy rodziców i opiekunów na konsultacje z wychowawcami klas wg. niżej zamieszczonego harmonogramu.
I a - 29.05 – sala 27, I piętro, segment D, godz. 16.00
I b – 29.05 - sala 30, I piętro, segment D, godz. 16.00
I c – 28.05 - sala 28, I piętro, segment D, godz 16.00
I d – 31.05 - sala 29, I piętro, segment D, godz. 15.30
II a – 31.05 - sala 4, parter, godz. 15.30
II b – 31.05 - sala 3, parter, godz. 16.00
III a – 28.05 - sala 10, I piętro
III b – 28.05 - sala 15, I piętro
IV a – 30.05 - sala 5, parter, godz. 16.30
IV b – 30.05 – sala 19, II piętro, godz. 16.30
V a – 30.05 – sala 20, II piętro, godz. 16.00
V b – 30.05 – sala 9, I piętro, godz. 16.30
V c – 30.05 – sala 14, I piętro, godz. 16.30
VI a – 30.05 – sala 16, I piętro, godz. 16.30
VI b – 30.05 – sala 18, II piętro, godz. 16.30


30 maja zapraszamy wszystkie mamy na przedstawienie przygotowane przez kl. IV a na godz. 16.30. Po przedstawieniu odbędą się konsultacje w klasach.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach informuje, że podany został do publicznej wiadomości, poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60 oraz w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach przy ulicy Pukowca 4, wykaz lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Pawłowice przeznaczonych do wynajęcia.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Time passed:
4
6
1
dni
0
6
godzin
5
5
minut

plan1