Konsultacje

KONSULTACJE INDYWIDUALNE DLA RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

TERMIN KONSULATCJI

Barbara Adamczyk

środa 14.15 – 15.00

Małgorzata Bajkiewicz

czwartek 9. 45 – 10.30

Barbara Baron

wtorek 9.45 – 10.30

Marek Biernat

poniedziałek 12.40 -13.25

Katarzyna Błaszczuk-Sabat

wtorek 8.50 – 9.35

Iwona Bochnak

czwartek 8.50 – 9.35

Celina Borgula

piątek 10.40 – 11.25

Joanna Czajkowska-Wadas

czwartek 10.40 – 11.25

Beata Czajkowska-Welchar

czwartek 9.45 – 10.30

Agnieszka Czernik

piątek 8.50 – 9.35

Bożena Czerwińska

wtorek 10.40 – 11.25

Sylwia Dąbrowska

piątek 10.40 – 11.25

Małgorzata Dec

czwartek 8.50 – 9.35

Olga Dębska

poniedziałek 8.50 – 9.35

Iwona Dusza

czwartek 11.35 – 12.20

Ewa Gargol

wtorek 8.50 – 9.35

Joanna Gryboś

środa 13.30 -14.15

Anna Haraś

środa 8.50 – 9.35

Dominika Jakubiak

wtorek 8.50 – 9.35

Renata Kamińska

poniedziałek 10.40– 11.25

Marzena Kąsek

wtorek 9. 45 – 10.30

Iwona Korbela-Herok

wtorek 8.50 – 09.35

Mariola Konofał

środa 9.45 – 10.30

Joanna Kowolik

czwartek 10.40 – 11.25

Joanna Krosny

wtorek 9.45 – 10.30

Kamila Kwiatek

czwartek 7.00 - 8.00

Małgorzata Lazarek

środa 13.30 – 14.15

Bożena Lebioda

piątek 9.45 – 10.30

Danuta Lenik

czwartek 9.45 – 10.30

Maria Lerch

środa 12.40 – 13.25

Martyna Matera

czwartek 8.50 – 9.35

Adrian Mencner

poniedziałek 11.35 – 12.20

Irena Mikołajec

środa 9.45– 10.30

Weronika Miłoś

poniedziałek 8.50 – 9.35

Elżbieta Modrzejewska

poniedziałek 9.45 – 10.30

Norbert Mosioł

czwartek 9.45 – 10.30

Mirosława Nogły

wtorek 9.45 – 10.30

Irena Pędzimąż

czwartek 8.50 - 9.35

Barbara Płonka

poniedziałek 10.40– 11.25

Olga Płonka

czwartek 10.40 – 11.25

Mirela Polnik - Patas

poniedziałek 14.20 – 15.05

Anna Półgroszewicz

poniedziałek 8.00 – 8.45

Mariola Przybyłko

poniedziałek 12.30 -13.00

Iwona Pustułka

piątek 10.40 – 11.25

Iwona Sancewicz

środa 13.30 -14.15

Agnieszka Skórzańska-Kieloch

czwartek 10.40 – 11.25

Damian Szostok

piątek 11.35 – 12.20

Katarzyna Twardzik

środa 8.00 – 8.45

Izabela Wiatrok

wtorek 8.50 – 9.35

Adam Sztychny

poniedziałek 14.20 – 15.05

Agata Witowska

środa 15.05 – 16.05

Teresa Zwolińska – Bandyk

środa 7.30 –8.30

Aleksandra Żeromska

środa 8.50 - 9.35

 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Time passed:
0
7
godzin
4
5
minut

plan1