NIE PYTAJ, LECZ CZYTAJ - 2005/2006

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

            W bieżącym roku szkolnym redakcję gazetki tworzą: Sylwia Lewandowska i Agnieszka Ołenicz z klasy VI a, Agnieszka Grochowska, Ania Miech, Weronika Wojciechowska i Martyna Wołkaniec z VI b, Krzysztof Matusik z VIc, Olga Kowcz, Dominika Spek, Marcin Braszkiewicz, Krzysztof Dziasek, Paweł Gora i Paweł Sobolewski z klasy VI d.
            Redakcja nie grzeszy skromnością i w stopce redakcyjnej wprowadziła nazwę: najlepsza z najlepszych - jakiej jeszcze nie było. Opiekunką tej zarozumiałej, ale pomysłowej i wesołej drużyny pozostała pani Izabela Kamińska, a redaktorem technicznym jest nadal Janek Mokwa.

[Pierwszy numer gazetki ukazał się w październiku. W dużej części poświęcony był 20-letnim dziejom szkoły. Specjalny numer gazetki wzbudził duże zainteresowanie i sprzedawał się bardzo dobrze.]

[Specjalny numer gazetki szkolnej był rekordowy. Redakcja sprzedała aż 247 egzemplarzy i zarobiła aż- 375zł 99gr, bo uczniowie klas IV-VI z własnej woli płacili więcej niż złotówkę. Cały dochód redakacja przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.]

     NIE PYTAJ, LECZ CZYTAJ - 2005/2006 - zdjęcia

 

 

 

plan1