Developed by jtemplate

Pedagog szkolny, logopeda...

 

 

Godziny pracy biblioteki SP2

J. Krosny biblioteka SP2

B. Kulak biblioteka SP2

Poniedziałek 8.00-13.00

Poniedziałek 11.35-13.00

Poniedziałek 8.00-11.35

Wtorek 8.00-14.30

Wtorek 8.00-10.30

Wtorek 10.30-14.30

Środa 8.00-14.15

Środa 11.35-14.15

Środa 8.00-11.35

Czwartek 7.50-11.40

Czwartek ----------

Czwartek 7.50-11.40

Piątek 8.50-12.15

Piątek 8.50-12.15

Piątek ----------------

 

GODZINY PRACY SPECJALISTÓW

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

T.Zwolińska-Bandyk

pedagog

 

7.30-11.30

 

11.30-15.30

 

7.30-11.30

 

11.30-15.30

 

7.30-13.30

A.Półgroszewicz

pedagog

 

11.30-14.30

 

-

 

-

 

8.00-11.30

 

11.30-15.00

M.Kąsek

psycholog

 

12.30-15.30

 

8.00-11.30

 

11.30-15.30

 

10.30-13.30

8.00-9.30

11.40-14.40

A.Witowska

logopeda

9.45-10.30

11.10-15.05

 

11.30-15.05

 

11.35-16.05

 

11.25-15.05

7.50-10.30

11.25-13.25

 

GODZINY PRACY PIELĘGNIARKI SZKOLNEJ

 

PONIEDZIAŁEK

9.30 – 16.00

(15.00-16.00 WYJŚCIE DO ŚRODOWISKA)

WTOREK

12.00 – 16.00

(15.00-16.00 WYJŚCIE DO ŚRODOWISKA)

ŚRODA

12.00 – 16.00

(15.00-16.00 WYJŚCIE DO ŚRODOWISKA)

CZWARTEK

8.00 – 16.00

PIĄTEK

---------------------------------------------------------------------

 

 

 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Time passed:
5
3
dni
1
9
godzin
4
8
minut

plan1