Developed by jtemplate

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

NAZWA ZAJĘĆ

TERMIN

Małgorzata Bajkiewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

12.40 – 13.25

Katarzyna Błaszczuk-Sabat

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piątek

8.00 – 8.45

Iwona Bochnak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piątek (co dwa tygodnie)

11.35 – 12. 20

Celina Borgula

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piątek

13.30 – 14.15

Joanna Czajkowska-Wadas

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

14.20 – 15.05

Sylwia Dąbrowska

Zajęcia utrwalające

kl. 4

kl. 2AG

Wtorek

13.30-14.15

Środa

14.20-15.05

Małgorzata Dec

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

12.40 – 13.25

Iwona Dusza

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

7.00 – 7.45

Anna Ganiek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

7.15 – 8.00

Ewa Gargol

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

12.40 – 13. 25

Joanna Gryboś

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

7.15 – 8.00

Dominika Jakubiak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

8.00 – 8.30

Czwartek

8.00 – 8.45

Renata Kamińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

8.00 – 8.45

Iwona Korbela-Herok

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Środa

12.40 – 13.25

Mariola Konofał

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

12.40 – 13.25

Izabela Król

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

12.40 – 13.25

(co dwa tygodnie)

Małgorzata Lazarek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas 7

Piątek

7. 15 – 7.45

Bożena Lebioda

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

11.35 – 12.20

Danuta Lenik

Zajęcia uzupełniające

Wtorek

14.20 – 15.05

Maria Lerch

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

12.40 – 13.25

 

Martyna Matera

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Środa

12.40 – 13.25

Irena Mikołajec

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek

8.00 – 8.45

Weronika Miłoś

Zajęcia uzupełniające

Czwartek

15.05 – 15.50

( co dwa tygodnie)

Elżbieta Modrzejewska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Poniedziałek

14.20 – 15.05

Piątek

7.10 – 7. 55

Norbert Mosioł

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Środa

7.10 – 7.55

Irena Pędzimąż

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Środa

8.00 – 8.45

Barbara Płonka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

7.10 – 7.55

Olga Płonka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

15.10 – 15.55

Mirela Polnik - Patas

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

14.20 – 15.05

Iwona Sancewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

15.05- 15.50

Agnieszka Skórzańska-Kieloch

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

12.40 – 13.25

Katarzyna Twardzik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek

7.30 – 8.00

Aleksandra Żeromska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piątek

8.50 – 9.35

(co dwa tygodnie)

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Time passed:
0
8
godzin
0
0
minut

plan1