DOBRO POWRACA

Rada Rodziców naszej szkoły wraz ze Stowarzyszeniem Onkoimprezownia "IV piętro" organizuje zbiórkę NOWYCH zabawek, listów i rysunków dla dzieci przebywających na oddziale onkologicznym Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Na IV piętrze katowickiego szpitala o zdrowie walczą dzieci od 8 miesiąca życia do 16 lat. Zbiórka odbywa się do 31.10.2018 roku. Zabawki i listy można dostarczać do wychowawców.

Przy tej okazji Rada Rodziców postanowiła ogłosić konkurs klasowy na ASY Dobroczynności. Każda klasa, która wraz z wychowawcą zgłosi się do realizacji ma szansę zdobyć zaszczytny tytuł oraz nagrodę. Rywalizacja klasowa polega na stworzeniu ciekawego, optymistycznego, kreatywnego przekazu dla swoich chorych rówieśników. To od Was zależy czy będzie to przekaz multimedialny, prezentacja, plakat czy list. Prócz satysfakcji wygranej gwarantujemy dużo więcej - poczucie, że dzięki Waszemu wysiłkowi, kogoś dzień stał się weselszy.

Zachęcamy do licznego udziału w zbiórce!

Plakat akcji