Developed by jtemplate

Akcja „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze”

3 września uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich otrzymali odblaski w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej PZU, której celem jest poprawa widoczności dzieci na drodze i ograniczenie wypadków z udziałem uczniów. Kampania została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Przy słabej widoczności, bez elementów odblaskowych, pieszy jest widoczny na drodze w światłach mijania samochodu z odległości zaledwie 20-30 metrów. Jeśli jednak pieszy wyposażony jest w element odblaskowy, odbijający światła samochodu, kierowca spostrzeże go już z odległości 130-150 metrów, czyli dużo szybciej. To może uratować pieszemu życie.

W związku z powyższym pragniemy zaproponować zapoznanie się z serią artykułów „Dzieci jako uczestnicy ruchu drogowego”, które znajdują się na stronie: https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/dzieci-na-drodze.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj183
WczorajWczoraj209
W tym tygodniuW tym tygodniu1273
W tym miesiącuW tym miesiącu1273
Od marca 2013Od marca 2013382284
Time passed:
4
1
8
dni
1
4
godzin
5
9
minut

 

 

plan1