Developed by jtemplate

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla siebie"

W naszej szkole jest realizowany projekt unijny "Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla siebie". Uczniowie klas starszych uczęszczają na zajęcia z: matematyki, biologii, fizyki, chemii, geografii, j. angielskiego, j. niemieckiego, doradztwa zawodowego oraz zajęcia fizyczno-informatyczne. Do tej pory zostało zrealizowanych łącznie 449 godzin. Pozostało do przeprowadzenia 1309 godzin. Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Prowadzone są w sposób ciekawy z użyciem wielu nowych pomocy dydaktycznych. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje oczyszczalnia ścieków dzięki wycieczce projektowej. Brali również udział w akcji "Sprzątanie świata". Projekt zakończy się w maju, do tego czasu uczniowie będą uczęszczać na zajęcia wyrównawcze i rozwijające zainteresowania z wyżej wymienionych przedmiotów.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj162
WczorajWczoraj183
W tym tygodniuW tym tygodniu1435
W tym miesiącuW tym miesiącu1435
Od marca 2013Od marca 2013382446
Time passed:
4
1
9
dni
0
8
godzin
4
9
minut

 

 

plan1