Developed by jtemplate

Rozpoczęcie roku szkolnego

3 września w naszej szkole odbyła się uroczysta gminna inauguracja nowego roku szkolnego. Gości, wypoczętych i uśmiechniętych uczniów, nauczycieli oraz rodziców przywitała ciepło dyrektor szkoły pani Anna Ganiek, która życzyła uczniom i nauczycielom sukcesów, radości i satysfakcji z realizacji podjętych zadań.
Głos zabrali również zaproszeni goście: wójt gminy Pawłowice pan Franciszek Dziendziel oraz przewodniczący rady gminy pan Aleksander Szymura, którzy podziękowali gorąco pani dyrektor Zofii Musiał za wieloletnią pracę i ogromne zaangażowanie w rozwój naszej szkoły, natomiast do uczniów i nauczycieli skierowali ciepłe życzenia wszelkiej pomyślności, nowych, ciekawych pomysłów.
Uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny, w którym oddali hołd bohaterom narodowym.
Na wesoło pożegnaliśmy wakacje, a z radością i optymizmem przywitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj154
WczorajWczoraj183
W tym tygodniuW tym tygodniu1427
W tym miesiącuW tym miesiącu1427
Od marca 2013Od marca 2013382438
Time passed:
4
1
9
dni
0
8
godzin
0
4
minut

 

 

plan1