Rozpoczęcie roku szkolnego

3 września w naszej szkole odbyła się uroczysta gminna inauguracja nowego roku szkolnego. Gości, wypoczętych i uśmiechniętych uczniów, nauczycieli oraz rodziców przywitała ciepło dyrektor szkoły pani Anna Ganiek, która życzyła uczniom i nauczycielom sukcesów, radości i satysfakcji z realizacji podjętych zadań.
Głos zabrali również zaproszeni goście: wójt gminy Pawłowice pan Franciszek Dziendziel oraz przewodniczący rady gminy pan Aleksander Szymura, którzy podziękowali gorąco pani dyrektor Zofii Musiał za wieloletnią pracę i ogromne zaangażowanie w rozwój naszej szkoły, natomiast do uczniów i nauczycieli skierowali ciepłe życzenia wszelkiej pomyślności, nowych, ciekawych pomysłów.
Uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny, w którym oddali hołd bohaterom narodowym.
Na wesoło pożegnaliśmy wakacje, a z radością i optymizmem przywitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.