Developed by jtemplate

KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ – KONKURS FILMOWY

W ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej ph. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs filmowy „Filmowy przeWODNIK". W konkursie mogą wziąć udział zespoły do 3 osób w wieku do 18 lat. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 7 września 2018 r. 30-sekundowego spotu filmowego obrazującego bezpieczny sposób zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą oraz promującego zdrowy i aktywny tryb życia, jak również wypełnionej karty zgłoszenia podpisanej przez opiekuna zespołu na adres: Komenda Główna Policji - Biuro Prewencji, ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 17 września 2018 r., jury przyzna nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu. Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Regulamin w załączniku.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj44
WczorajWczoraj143
W tym tygodniuW tym tygodniu675
W tym miesiącuW tym miesiącu2501
Od marca 2013Od marca 2013342874
Time passed:
1
3
2
dni
0
1
godzin
5
0
minut

 

 

plan1