Developed by jtemplate

„Niesamowity świat higieny jamy ustnej”

Klasy pierwsze i drugie przyjęły zaproszenie do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Stomatologicznej  "Niesamowity świat higieny jamy ustnej" przygotowanego przez Instytut Blend-a-med. Oral-B oraz Disney Polska dla uczniów klas 0, 1, 2. Program ten posiada rekomendację Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Uczniowie otrzymali komplet materiałów przeznaczonych do pracy na lekcji, materiały dla rodziców oraz dyplomy. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli film "Tomek i kapitan Mega Czyścioch". Mieli także możliwość udziału w doświadczeniu, udawadniającym jak dbanie o zęby wpływa na ich zdrowy wygląd.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj196
WczorajWczoraj207
W tym tygodniuW tym tygodniu609
W tym miesiącuW tym miesiącu3422
Od marca 2013Od marca 2013329413
Time passed:
3
7
dni
1
4
godzin
4
7
minut

 

 

plan1