Developed by jtemplate

Z eksperymentami za pan brat

Tegoroczna edycja ,,Przerwy naukowej” była niezwykle widowiskowym wydarzeniem w naszej placówce, ponieważ zgromadziła tłumy uczniów przy stolikach eksperymentalnych znajdujących się na korytarzu szkolnym. Uczniowie klas: 5 a, 6 a oraz 2 AG i 2 BG pod bacznym okiem pani dyrektor Anny Ganiek, pani Marii Lerch oraz pani Joanny Gryboś zaprezentowali szereg spektakularnych doświadczeń z dziedziny przyrody i fizyki. Ciecz nienewtonowska, skaczące jajka, lewitujący balonik w powietrzu, niegasnące świeczki, pioruny w szklance wody, musujące bąbelki, jojo fizyczne, kolorowe flakoniki czy prąd z cytryny to tylko niektóre z licznych doświadczeń jakie zademonstrowali uczniowie dla swoich młodszych i starszych kolegów. Dwudziestominutowy występ uczniów, który był niezapomnianą wędrówką po świecie eksperymentów został uświetniony fascynującym pokazem laserów.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj109
WczorajWczoraj129
W tym tygodniuW tym tygodniu238
W tym miesiącuW tym miesiącu2840
Od marca 2013Od marca 2013333909
Time passed:
6
4
dni
0
5
godzin
3
1
minut

 

 

plan1