Developed by jtemplate

Wykład popularnonaukowy „Od ogniska do żarówki LED”

Skąd bierze się światło? Czy można wyobrazić sobie świat bez światła? W jaki sposób wytwarza je świeca? Dlaczego żarówka świeci? Jak to się dzieje, że nasze oczy widzą światło i kolory? Odpowiedzi na powyższe i inne nurtujące pytania uczniowie klasy 2AG mogli usłyszeć podczas wykładu, w którym uczestniczyli w dniu 7 czerwca 2018 r. Wykład popularnonaukowy „Od ogniska do żarówki LED” odbył się w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach i został wygłoszony przez dr inż. Kazimierza Guta, który w interesujący sposób wyjaśnił co to właściwie jest światło i przedstawił jego historię na przestrzeni wieków.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj28
WczorajWczoraj176
W tym tygodniuW tym tygodniu566
W tym miesiącuW tym miesiącu2533
Od marca 2013Od marca 2013338062
Time passed:
9
3
dni
2
0
godzin
5
5
minut

 

 

plan1