Developed by jtemplate

Sukces w konkursie fizyczno-fotograficznym

Miło nam poinformować, iż Dominika Jabłońska z klasy 7c została laureatką w XVI Ogólnopolskim Konkursie Fizyczno – Fotograficznym ,,Zjawiska fizyczne wokół nas” w kategorii eksperyment. Konkurs jest skierowany do młodzieży ze szkół  podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych  z całej Polski. Dominika samodzielnie przeprowadziła i zobrazowała eksperymenty dotyczące zjawisk fizycznych z zakresu optyki geometrycznej. Gratulujemy sukcesu.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj294
WczorajWczoraj362
W tym tygodniuW tym tygodniu1701
W tym miesiącuW tym miesiącu5339
Od marca 2013Od marca 2013298692
Time passed:
0
7
godzin
5
8
minut

 

 

plan1