Developed by jtemplate

Spotkanie z posłami na Sejm Dzieci i Młodzieży

Uczniowie klas VII i gimnazjalnych naszej placówki mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z młodzieżą Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka, które miało na celu powołanie Młodzieżowej Rady gminy Pawłowice. Koledzy i koleżanki z sąsiedniej szkoły wraz opiekunem, panią Moniką Klyszcz-Kaczmarek w krótkim wystąpieniu przedstawili cele, zadania i warunki utworzenia gminnej Rady Młodzieżowej. Młodzi posłowie podkreślali ważność organu oraz możliwości jakie daje jej stworzenie, poprzez uwrażliwianie władz samorządowych na potrzeby młodych mieszkańców. Goście spotkania zachęcali równocześnie do aktywnego uczestnictwa w posiedzeniach rady i wyrażaniu opinii o działaniach władz gminnych w zakresie dotyczącym młodzieży.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj47
WczorajWczoraj151
W tym tygodniuW tym tygodniu198
W tym miesiącuW tym miesiącu3882
Od marca 2013Od marca 2013356328
Time passed:
2
2
4
dni
2
2
godzin
1
5
minut

 

 

plan1