Developed by jtemplate

Sztafeta szlakami sołectw gminy Pawłowice

Troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w biegu sztafetowym reprezentacji szkół podstawowych gminy Pawłowice organizowanym przez grupę biegową RUNTEAM. Impreza sportowa miała miejsce podczas obchodów XXVII Dni Pawłowic. Przedstawicielami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Pawłowic byli: Nadia Kwiatoń, Sonia Tomala i Dawid Józefiak. Najmłodsi biegacze sztafety po spektakularnym otrzymaniu pałeczki od dorosłych zmierzyli się z dystansem 350 metrów po alejkach parku im. ks. S. Pisarka. Zwieńczeniem lekkoatletycznych zmagań było wspólne przejście sześćdziesięciu uczestników sztafety na pawłowicki rynek, gdzie każdy ze sportowców otrzymał pamiątkowy medal i brawa mieszkańców gminy w dowód uznania. Celem imprezy było nie tylko promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, ale także popularyzacja biegania oraz integracja mieszkańców gminy Pawłowic.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj41
WczorajWczoraj211
W tym tygodniuW tym tygodniu1577
W tym miesiącuW tym miesiącu4925
Od marca 2013Od marca 2013323717
Time passed:
5
dni
2
3
godzin
4
1
minut

 

 

plan1