Developed by jtemplate

Gminne Zawody w Czwórboju LA

Hura, hura zwycięstwo! 15.05.2018 r. w Pielgrzymowicach nasi chłopcy wygrali Gminne Zawody w Czwórboju LA i awansowali do zawodów powiatowych. W skład drużyny wchodzili: Wawrzyczek Filip, Malerski Wojtek, Rosołowski Konrad, Żukowski Wiktor, Drabik Patryk, Maruszczak Sebastian. Dziewczęta z naszej szkoły w tych samych zawodach zajęły drugie miejsce, a były to: Staroń Weronika, Wadas Julia, Słowińska Maja, Urbańczyk Małgorzata, Pierskała Miriam, Pytlak Natalia. To już ostatnie zawody w tym roku. Bardzo dziękujemy naszym sportowcom za sukcesy i życzymy jeszcze lepszych wyników w następnym roku szkolnym.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj28
WczorajWczoraj176
W tym tygodniuW tym tygodniu566
W tym miesiącuW tym miesiącu2533
Od marca 2013Od marca 2013338062
Time passed:
9
3
dni
2
0
godzin
5
5
minut

 

 

plan1