Developed by jtemplate

PIERWSZAK POTRAFI

11 kwietnia 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Odyseja" w Strumieniu odbył się międzyszkolny konkurs "Pierwszak potrafi!". Do rywalizacji stanęli uczniowie klas pierwszych powiatu cieszyńskiego, pszczyńskiego, okolicznych miast, w tym miasta Rybnika.
Podczas pierwszego etapu uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, informatycznej oraz muzycznej. W drugiej części konkursu uczniowie wykonywali indywidualną pracę plastyczną. Uczniowie wykazali się wyobraźnią, kreatywnością i zmysłem artystycznym.
W czasie rywalizacji uczniowskiej towarzyszący im nauczyciele wzięli udział w warsztatach ceramicznych.
W konkursie zwyciężył Stanisław Walczak, a drugie miejsce zajęła Wiktoria Gazda, uczniowie klasy 1 b.
Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj63
WczorajWczoraj176
W tym tygodniuW tym tygodniu569
W tym miesiącuW tym miesiącu1898
Od marca 2013Od marca 2013305782
Time passed:
5
3
dni
1
9
godzin
4
9
minut

 

 

plan1