PIERWSZAK POTRAFI

11 kwietnia 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Odyseja" w Strumieniu odbył się międzyszkolny konkurs "Pierwszak potrafi!". Do rywalizacji stanęli uczniowie klas pierwszych powiatu cieszyńskiego, pszczyńskiego, okolicznych miast, w tym miasta Rybnika.
Podczas pierwszego etapu uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, informatycznej oraz muzycznej. W drugiej części konkursu uczniowie wykonywali indywidualną pracę plastyczną. Uczniowie wykazali się wyobraźnią, kreatywnością i zmysłem artystycznym.
W czasie rywalizacji uczniowskiej towarzyszący im nauczyciele wzięli udział w warsztatach ceramicznych.
W konkursie zwyciężył Stanisław Walczak, a drugie miejsce zajęła Wiktoria Gazda, uczniowie klasy 1 b.
Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.