Developed by jtemplate

Lekcja przyrody w klasie III d

W ramach zajęć dydaktycznych  klasa III d miała okazję poznać budowę układu oddechowego człowieka. Dzięki ciekawej lekcji przeprowadzonej w ramach edukacji przyrodniczej przez panią Weronikę Miłoś  klasa III d  zapoznała się z budową i strukturą  prawdziwego płuca wołowego, które posłużyło także do przeprowadzenia doświadczeń. Podczas zajęć uczniowie przeprowadzali również doświadczenie z wodą wapienną i dokonywali na własnym przykładzie obserwacji klatki piersiowej podczas wdechu i wydechu oraz zapoznali się z wpływem wysiłku fizycznego na liczbę oddechów w spoczynku, po wysiłku i po odpoczynku. Wrażenia z lekcji są niezapomniane.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj41
WczorajWczoraj211
W tym tygodniuW tym tygodniu1577
W tym miesiącuW tym miesiącu4925
Od marca 2013Od marca 2013323717
Time passed:
5
dni
2
3
godzin
3
9
minut

 

 

plan1