Developed by jtemplate

SUKCES W GMINNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "TROPEM HERAKLESA"

25 kwietnia 2018r. troje uczniów klas siódmych: Mateusz Gabryel, Aleksandra Kowalska, Julia Wadas reprezentowało naszą szkołę w Gminnym Konkursie Czytelniczym ,,Tropem Heraklesa", który został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Pawłowicach. Podczas konkursu, w formie gry terenowej, uczniowie mogli wykazać się znajomością mitologii oraz orientacją w terenie, pomysłowością i umiejętnością pracy w zespole. Zadaniem drużyn było rozwiązywanie zagadek związanych z mitem o Heraklesie podczas pieszej wędrówki po naszej miejscowości. Trasa gry została udostępniona graczom na miejscu poprzez pobranie odpowiedniej aplikacji. Składała się z kilku punktów na mapie, do których trzeba było dotrzeć oraz kilkunastu misji do zrealizowania.
Ola, Julia i Mateusz zajęli II miejsce, ustępując tylko jednym punktem drużynie zwycięskiej. 

Gratulujemy uczniom oraz p. Joannie Czajkowskiej – Wadas i p. Iwonie Duszy.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj28
WczorajWczoraj176
W tym tygodniuW tym tygodniu566
W tym miesiącuW tym miesiącu2533
Od marca 2013Od marca 2013338062
Time passed:
9
3
dni
2
0
godzin
5
6
minut

 

 

plan1