Developed by jtemplate

Żywa lekcja przyrody.

27 kwietnia uczniowie naszej placówki udali się na niecodzienne spotkanie. Tego dnia mieli okazję stanąć oko w oko" i obejrzeć kilku przedstawicieli z grupy gadów. Wszystko za sprawą miłośników tych zwierząt, którzy przeprowadzili dla uczniów żywą lekcję zoologii. Prowadzący zaprezentowali między innymi węża albinosa, pytona, węża zbożowego, a nawet boa dusiciela. Dodatkowo właściciele egzotycznych gadów opowiedzieli uczniom mnóstwo ciekawostek na temat występowania węży, ich zachowań, sposobu odżywiania oraz budowy zewnętrznej pozwalającej na funkcjonowanie w środowisku. Krótka, jednak jakże cenna lekcja biologii była także znakomitą okazją dla dzieci, by doskonaliły one swoje umiejętności obserwowania zwierząt.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj125
WczorajWczoraj229
W tym tygodniuW tym tygodniu354
W tym miesiącuW tym miesiącu6444
Od marca 2013Od marca 2013317170
Dzień Edukacji Narodowej za:
1
9
dni
2
1
godzin
0
9
minut

 

 

plan1