Developed by jtemplate

Żywa lekcja przyrody.

27 kwietnia uczniowie naszej placówki udali się na niecodzienne spotkanie. Tego dnia mieli okazję stanąć oko w oko" i obejrzeć kilku przedstawicieli z grupy gadów. Wszystko za sprawą miłośników tych zwierząt, którzy przeprowadzili dla uczniów żywą lekcję zoologii. Prowadzący zaprezentowali między innymi węża albinosa, pytona, węża zbożowego, a nawet boa dusiciela. Dodatkowo właściciele egzotycznych gadów opowiedzieli uczniom mnóstwo ciekawostek na temat występowania węży, ich zachowań, sposobu odżywiania oraz budowy zewnętrznej pozwalającej na funkcjonowanie w środowisku. Krótka, jednak jakże cenna lekcja biologii była także znakomitą okazją dla dzieci, by doskonaliły one swoje umiejętności obserwowania zwierząt.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj90
WczorajWczoraj112
W tym tygodniuW tym tygodniu725
W tym miesiącuW tym miesiącu2645
Od marca 2013Od marca 2013302847
Time passed:
2
9
dni
0
8
godzin
0
3
minut

 

 

plan1