Żywa lekcja przyrody.

27 kwietnia uczniowie naszej placówki udali się na niecodzienne spotkanie. Tego dnia mieli okazję stanąć oko w oko" i obejrzeć kilku przedstawicieli z grupy gadów. Wszystko za sprawą miłośników tych zwierząt, którzy przeprowadzili dla uczniów żywą lekcję zoologii. Prowadzący zaprezentowali między innymi węża albinosa, pytona, węża zbożowego, a nawet boa dusiciela. Dodatkowo właściciele egzotycznych gadów opowiedzieli uczniom mnóstwo ciekawostek na temat występowania węży, ich zachowań, sposobu odżywiania oraz budowy zewnętrznej pozwalającej na funkcjonowanie w środowisku. Krótka, jednak jakże cenna lekcja biologii była także znakomitą okazją dla dzieci, by doskonaliły one swoje umiejętności obserwowania zwierząt.