Developed by jtemplate

Wojewódzki etap międzynarodowego konkursu programistycznego.

26 kwietnia w Dębowcu troje uczniów naszej szkoły brało udział w wojewódzkim etapie międzynarodowego konkursu programowania w Baltie. Najlepszy rezultat osiągnął Paweł Bednorz z IVb (3 miejsce) i Paulina Frątczak z VIIc (6 miejsce) równie dobry wynik uzyskał trzeci reprezentant Dawid Wierdak z IVd (9 miejsce) - trzeba podkreślić, że wszyscy uczniowie rywalizowali w swoich kategoriach z kolegami i koleżankami nawet o dwa lata starszymi. Na ostateczne nominacje do etapu międzynarodowego musimy jeszcze poczekać. Trzymamy kciuki i gratulujemy rezultatu!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj125
WczorajWczoraj229
W tym tygodniuW tym tygodniu354
W tym miesiącuW tym miesiącu6444
Od marca 2013Od marca 2013317170
Dzień Edukacji Narodowej za:
1
9
dni
2
1
godzin
0
9
minut

 

 

plan1