Developed by jtemplate

Wojewódzki etap międzynarodowego konkursu programistycznego.

26 kwietnia w Dębowcu troje uczniów naszej szkoły brało udział w wojewódzkim etapie międzynarodowego konkursu programowania w Baltie. Najlepszy rezultat osiągnął Paweł Bednorz z IVb (3 miejsce) i Paulina Frątczak z VIIc (6 miejsce) równie dobry wynik uzyskał trzeci reprezentant Dawid Wierdak z IVd (9 miejsce) - trzeba podkreślić, że wszyscy uczniowie rywalizowali w swoich kategoriach z kolegami i koleżankami nawet o dwa lata starszymi. Na ostateczne nominacje do etapu międzynarodowego musimy jeszcze poczekać. Trzymamy kciuki i gratulujemy rezultatu!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj43
WczorajWczoraj143
W tym tygodniuW tym tygodniu674
W tym miesiącuW tym miesiącu2500
Od marca 2013Od marca 2013342873
Time passed:
1
3
2
dni
0
1
godzin
4
8
minut

 

 

plan1