Developed by jtemplate

KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM „YOU CAN SING”

13 kwietnia, w ramach obchodów Tygodnia Kultury Brytyjskiej i Amerykańskiej, miał miejsce konkurs piosenki „You Can Sing” przygotowany przez p. Małgorzatę Lazarek. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych i drugich i zaprezentowali przed publicznością oraz jury piosenki z repertuaru dziecięcego. Mali artyści spisali się znakomicie! Popisali się muzykalnością, świetną znajomością tekstów oraz ciekawą interpretacją utworów. Po występach wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodką niespodziankę. Jury miało trudne zadanie nagrodzenia najlepszych występów.
Oto wyniki konkursowych zmagań:
I miejsce:
Dominika Polit Ic
Oliwia Woryna Ia
Franciszek Dziedzic Ia
II miejsce:
Krzysztof Welchar Ib
Michał Twardzik Ib
III miejsce:
Szymon Drabik Ia

Wyróżnienia:
Michalina Strzelczyk IIa, Piotr Kustosik IIb, Laura SerwotkaIb, Zuzanna Polak Ib

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj90
WczorajWczoraj112
W tym tygodniuW tym tygodniu725
W tym miesiącuW tym miesiącu2645
Od marca 2013Od marca 2013302847
Time passed:
2
9
dni
0
8
godzin
0
0
minut

 

 

plan1