Developed by jtemplate

„POTYCZKI Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM”

10 kwietnia, w ramach obchodów Tygodnia Kultury Brytyjskiej i Amerykańskiej, odbył się drużynowy konkurs z języka angielskiego dla klas trzecich „Potyczki z językiem angielskim” przygotowany przez p. Katarzynę Twardzik. Wzięły w nim udział czteroosobowe grupy reprezentujące swoje klasy. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością słownictwa, lecz także podstawową wiedzą na temat Wielkiej Brytanii. Drużyny świetnie radziły sobie z quizami wiedzy, czytaniem oraz literowaniem słów. W przerwie nie zabrakło tańca do znanych angielskich piosenek ruchowych.
Po zakończeniu konkursu wszyscy uczniowie otrzymali słodką niespodziankę, a jury po podliczeniu punktów ogłosiło następujące wyniki:
I miejsce: kl. 3a w składzie: Zuzanna Zioło, Mateusz Klapuch, Nejkauf Filip i Oliwier Stamm
II miejsce: kl. 3d w składzie: Skarlet Germuga, Adam Olszewski, Marek Paszenda, Jakub Paździor
III miejsce: kl. 3b w składzie: Sabina Sachs, Dominik Buchacz, Szymon Gąska i Fabian Rusek

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj41
WczorajWczoraj211
W tym tygodniuW tym tygodniu1577
W tym miesiącuW tym miesiącu4925
Od marca 2013Od marca 2013323717
Time passed:
5
dni
2
3
godzin
4
1
minut

 

 

plan1