Developed by jtemplate

Brązowy medal mistrzostw Polski!

14 kwietnia dwoje uczniów naszej szkoły brało udział w VII Mistrzostwach Polski w pracy nad tekstem, które odbyły się w Tychach. Nasi uczniowie od kilku lat doskonalący swoje umiejętności w szybkim i bezbłędnym pisaniu na klawiaturze komputera potwierdzili swoje ponadprzeciętne umiejętności. W kategorii juniorzy młodsi (przepisywanie tekstu 2 x po 10 minut) Katarzyna Olszewska z klasy 2BG zdobyła III miejsce i brązowy medal Mistrzostw Polski a Sebastian Możdżeń z klasy VIIc piąte miejsce. Mistrzem Polski w tej kategorii został Kamil Majewski z Góry. Nasi uczniowie długo nie odpoczną bo już w poniedziałek zaczynają internetową rywalizację w międzynarodowym konkursie Internet Contest 2018. Gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników na arenie międzynarodowej.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj41
WczorajWczoraj211
W tym tygodniuW tym tygodniu1577
W tym miesiącuW tym miesiącu4925
Od marca 2013Od marca 2013323717
Time passed:
5
dni
2
3
godzin
4
1
minut

 

 

plan1