Brązowy medal mistrzostw Polski!

14 kwietnia dwoje uczniów naszej szkoły brało udział w VII Mistrzostwach Polski w pracy nad tekstem, które odbyły się w Tychach. Nasi uczniowie od kilku lat doskonalący swoje umiejętności w szybkim i bezbłędnym pisaniu na klawiaturze komputera potwierdzili swoje ponadprzeciętne umiejętności. W kategorii juniorzy młodsi (przepisywanie tekstu 2 x po 10 minut) Katarzyna Olszewska z klasy 2BG zdobyła III miejsce i brązowy medal Mistrzostw Polski a Sebastian Możdżeń z klasy VIIc piąte miejsce. Mistrzem Polski w tej kategorii został Kamil Majewski z Góry. Nasi uczniowie długo nie odpoczną bo już w poniedziałek zaczynają internetową rywalizację w międzynarodowym konkursie Internet Contest 2018. Gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników na arenie międzynarodowej.