Developed by jtemplate

Słodka Walentynka

13 lutego w naszej szkole z inicjatywy Zarządu Samorządu Uczniowskiego królowała "Słodka Walentynka". Oprócz tradycyjnych kartek walentynkowych można było spróbować słodkich pyszności przygotowanych przez uczniów klas starszych. Były wymyślne ciasta z kremem, różnorodne w smaku muffinki a nawet pizza, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Apetyczne przekąski szybko zniknęły ze stołów. Serdecznie
dziękujemy wszystkim zaangażowanym. Najlepiej wypadła klasa VII b. Gratulujemy.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj52
WczorajWczoraj252
W tym tygodniuW tym tygodniu496
W tym miesiącuW tym miesiącu4807
Od marca 2013Od marca 2013277265
Do wakacji pozostało:
9
4
dni
0
5
godzin
1
8
minut

 

 

plan1