Informacje sportowe

Gminne zawody w Minisiatkówce chłopców.

Dnia 09.03.2018 r. w Warszowicach rozegrano Gminne zawody w , na których uczniowie naszej szkoły: Wawrzyczek Filip, Drabik Patryk, Stryczek Damian,Maruszczak Sebastian, Slaski Nikodem, Chorob Dominik, Grabczyński Nikodem, Wawrzyczek Olaf, Rosołowski Konrad, Raszejewski Bartek zajęli piąte miejsce.

Gminne zawody w Minisiatkówce dziewcząt.

Dnia 7.03.2018 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnych Zawodach w Minisiatkówce dziewcząt zajmując trzecie miejsce w gminie. Reprezentowały nas: Amelia Rajska, Weronika Staroń, Julia Wadas, Wiktoria Lewandowska, Miriam Pierskała, Natalia Pytlak, Sandra Łukasiewicz, Joanna Wrońska, Wiktoria Szkudlarek, Wiktoria Bryła, Oliwia Balcerak.

Wojewódzkie zawody w narciarstwie biegowym.

W dniu 28.02.2018 r. odbyły się wojewódzkie zawody w narciarstwie biegowym na Kubalonce w Istebnej. Naszą szkołę reprezentowali: Bronny Natalia, Macharzyńska Paulina, Szewczyk Julia, Siciński Bartosz, Kamiński Robert, Piątyszek Krystian. Dziewczyny zajęły IX miejsce, chłopcy XI.

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców.

W dniu 23.02.2018 r. odbyły się Gminne Zawody Piłki Siatkowej Chłopców grupa starsza w SP Pielgrzymowicach.
Nasza szkołę reprezentowali: Czwartosz Jakub, Zok Michał, Apel Bartosz, Serwotka Szymon, Malina Dawid, Zacierka Wiktor, Wieremczuk Jakub, Tomala Filip, Żmija Marcel. Chłopcy zajęli III miejsce.

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W dniu 19.02.2018 r. odbyły się Gminne Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt grupa starsza w SP Pielgrzymowicach.
Nasza szkołę reprezentowały:Szewczyk Julia, Ucherek Karolina, Mielczarska Emilia, Mentel Amelia, Rychły Oliwia, Sierko Wiktoria, Macharzyńska Paulina, Bronny Natalia, Ptak Anna. Dziewczyny zajęły III miejsce.