Developed by jtemplate

Informacje sportowe

 

Gminne zawody w Minisiatkówce chłopców.

Dnia 09.03.2018 r. w Warszowicach rozegrano Gminne zawody w , na których uczniowie naszej szkoły: Wawrzyczek Filip, Drabik Patryk, Stryczek Damian,Maruszczak Sebastian, Slaski Nikodem, Chorob Dominik, Grabczyński Nikodem, Wawrzyczek Olaf, Rosołowski Konrad, Raszejewski Bartek zajęli piąte miejsce.

 

Gminne zawody w Minisiatkówce dziewcząt.

Dnia 7.03.2018 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnych Zawodach w Minisiatkówce dziewcząt zajmując trzecie miejsce w gminie. Reprezentowały nas: Amelia Rajska, Weronika Staroń, Julia Wadas, Wiktoria Lewandowska, Miriam Pierskała, Natalia Pytlak, Sandra Łukasiewicz, Joanna Wrońska, Wiktoria Szkudlarek, Wiktoria Bryła, Oliwia Balcerak.

Wojewódzkie zawody w narciarstwie biegowym.

W dniu 28.02.2018 r. odbyły się wojewódzkie zawody w narciarstwie biegowym na Kubalonce w Istebnej. Naszą szkołę reprezentowali: Bronny Natalia, Macharzyńska Paulina, Szewczyk Julia, Siciński Bartosz, Kamiński Robert, Piątyszek Krystian. Dziewczyny zajęły IX miejsce, chłopcy XI.

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców.

W dniu 23.02.2018 r. odbyły się Gminne Zawody Piłki Siatkowej Chłopców grupa starsza w SP Pielgrzymowicach. 
Nasza szkołę reprezentowali: Czwartosz Jakub, Zok Michał, Apel Bartosz, Serwotka Szymon, Malina Dawid, Zacierka Wiktor, Wieremczuk Jakub, Tomala Filip, Żmija Marcel. Chłopcy zajęli III miejsce.

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W dniu 19.02.2018 r. odbyły się Gminne Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt grupa starsza w SP Pielgrzymowicach.
Nasza szkołę reprezentowały:Szewczyk Julia, Ucherek Karolina, Mielczarska Emilia, Mentel Amelia, Rychły Oliwia, Sierko Wiktoria, Macharzyńska Paulina, Bronny Natalia, Ptak Anna. Dziewczyny zajęły III miejsce.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj109
WczorajWczoraj129
W tym tygodniuW tym tygodniu238
W tym miesiącuW tym miesiącu2840
Od marca 2013Od marca 2013333909
Time passed:
6
4
dni
0
5
godzin
3
2
minut

 

 

plan1