Developed by jtemplate

SUKCES W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE POETYCKIM

W Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu po raz kolejny zorganizowano Konkurs Poezji Twórczości Własnej ,,Kropla mej duszy". Konkurs jest organizowany z myślą o rozwijaniu twórczości poetyckiej wśród dzieci i młodzieży województwa śląskiego. Ma zachęcić młodych ludzi do odkrywania siebie oraz postrzegania otaczającego ich świata i ludzi w szerszym, bardziej emocjonalnym kontekście. Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów klas siódmych. Wszyscy odnieśli sukces. Wyniki konkursu w kategorii wiekowej 13-15 lat przedstawiają się następująco:
I miejsce zdobyła Milena Rusin z kl. VII c
III miejsce uzyskał Jakub Bojarski z kl. VII b
wyróżnienie zdobyła Klaudia Jankowska z kl. VII b
Gratulujemy zwycięzcom!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj126
WczorajWczoraj229
W tym tygodniuW tym tygodniu355
W tym miesiącuW tym miesiącu6445
Od marca 2013Od marca 2013317171
Dzień Edukacji Narodowej za:
1
9
dni
2
1
godzin
0
6
minut

 

 

plan1