Developed by jtemplate

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Uczennica klasy VII b Aleksandra Kowalska uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Zdobycie tytułu laureata uprawnia do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i otrzymanie najwyższego wyniku z tego przedmiotu.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy ogromnego sukcesu Oli i p.Joannie Czajkowskiej-Wadas!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj108
WczorajWczoraj129
W tym tygodniuW tym tygodniu237
W tym miesiącuW tym miesiącu2839
Od marca 2013Od marca 2013333908
Time passed:
6
4
dni
0
5
godzin
2
9
minut

 

 

plan1