Developed by jtemplate

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Uczennica klasy VII b Aleksandra Kowalska uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Zdobycie tytułu laureata uprawnia do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i otrzymanie najwyższego wyniku z tego przedmiotu.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy ogromnego sukcesu Oli i p.Joannie Czajkowskiej-Wadas!

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj125
WczorajWczoraj229
W tym tygodniuW tym tygodniu354
W tym miesiącuW tym miesiącu6444
Od marca 2013Od marca 2013317170
Dzień Edukacji Narodowej za:
1
9
dni
2
1
godzin
0
9
minut

 

 

plan1