Developed by jtemplate

Wyróżnienia w XV Powiatowym Przeglądzie Jasełek w Suszcu 2018

W XV Powiatowym Przeglądzie Jasełek w Suszcu  uczniowie z klasy IIId, dwie uczennice klasy VIIa Wiktoria Lewandowska i Julia Wadas oraz uczeń klasy Ib Krzysztof Welchar zdobyli wyróżnienie w kategorii szkoły podstawowe a uczeń klasy I b Krzysztof Welchar otrzymał wyróżnienie indywidualne za zaśpiewanie pastorałki „Bosy pastuszek”. Gratulujemy wszystkim artystom  biorącym udział w jasełkach. Podziękowania należą się także rodzicom, którzy pomagali w przewożeniu dekoracji, w ustawieniu scenografii a także w doborze kostiumów. Dziękujemy za poświęcony czas i wsparcie.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj53
WczorajWczoraj252
W tym tygodniuW tym tygodniu497
W tym miesiącuW tym miesiącu4808
Od marca 2013Od marca 2013277266
Do wakacji pozostało:
9
4
dni
0
5
godzin
1
7
minut

 

 

plan1